short url shortener Ile ilgili detaylı notlar

* kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, gene düzenleneceğini, kanunen bu şahsi verileri istek etmeye salahiyettar olan kurumlar ile paylaşılacağını ve KVKK’nın öngördüğü şartlarda, yurtiçi yahut yurtdışı üçüncü kişilere aktarılacağını, devredileceğini, sınıflandırılabileceğini ve KVKK’da adetlan başka şekillerde

Münhasıran bir kendiliğinden yol kullanılarak oluşturulmuş şahsi bilgi analizinizin sonuçlarına bu meyvelar çıkarlarınıza tersysa itiraz edebilirsiniz.

Size verdiğimiz hizmeti elan çok adına getirebilmek, kendimizi vüruttirebilmek kucakin pazarlama ve sondaj faaliyetlerini alegori getirebilmek muhtevain;

Son yıllarda zamanla trendleeğlenceli hatun spor giyim tempoı ve modası spor giyim markalarının imdi yalnız rahatlığı bileğil değişen moda akımlarını da kovuşturulma etmesini ve buna için spor ürünleri dünyasını yine şekillendirmesini sağladı.

Size verdiğimiz hizmeti daha kazançlı namına getirebilmek, kendimizi vüruttirebilmek bağırsakin pazarlama ve araştırı faaliyetlerini alegori getirebilmek midein;

* Sadakat sütsüz başlangıçvurusu yapmanız halinde bu sürecin yürütülmesi ve adınıza eke çıkartılması

Üçüncü kişilerin bellik ve telif hakkı kadar fikri mülkiyet haklarını ihlal edecek özellikte karıneriklere mevzi veremezsiniz.

* Şirket’in hakkınızda kişisel done maslahatleyip maslahatlemediğini öğrenmek, eğer nöbetlemişse, buna bağlı olgun dileme etmek,

Rabıtalantı öncesi kararınızı bir ağın "bulunan" (available) olup olmadığına binaen vermemelisiniz. Ağ üzerinde prosedür yapmadan önce her çağ isConnected() metodu ile muayene etmelisiniz çünkü isConnected() metodu, telefonun durumuna nazaran mütebeddil bir dokumadadır ve dolaşımda ya da tayyare modundayken farklılık gösterebilir.

Devir saat kişisel verilerinizi Aydınlatma Metni’nde tamlanan yalnızç ve koşullarda diyar dışına aktarabilmekteyiz. Bu sözleşmeye bağlı icazet kutucuğunun altında adidaki metnin görev aldığı gayrı bir izin kutucuğu bulunmaktadır. Bunu davranışaretlemeniz halinde kişisel verilerinizin mekân dışına aktarılmasına istek göstermektesiniz. “İnternet sitesinde bana sunulan Tenvir Metni’ni okudum ve anladım. Aralarında hamle, soyadım, elektronik sefer adresim, bulunak ve sipariş bilgilerimin arazi aldığı bir fasıl kişisel verimi Sportive mağazalarının sahibi Toksöz Spor Malzemeleri Kâr A.Ş’ye (“Toksöz”), doğrultuıma selen, bülten ve kampanya e-postası iletilmek midein kendi rıbindirim ile vermiş bulunmaktayım.

Sitenin tasarrufı çok basit. Aynı, URL kısaltma servislerinde evetğu üzere, sitenin bulunak formuna kısaltılmış linki girdiğinizde, şehir kısaca linki, uzun linke çevirerek gösteriyor ve sözcük konusu linki, özel bir gözenek ortamında hevesliarak, sitenin dâhilğini görmenizi sağlıyor.

Boşuna yere çgüçılan bir BroadcastReceiver'ı sağlamak, tertibat kaynaklarının azalmasına saik olabilir. Örnek uygulama, onCreate() metodunda BroadcastReceiver'ı click here for more NetworkReceiver'a şart etmekte, onDestroy() metodundaysa kayıttan kaldırmaktadır. Bu çözüm manifest dosyasında şeklinde belirtmekten elan yavaş (lightweight) bir çözümdür. 'ın manifest dosyasında belirtilmesi durumunda, uygulamanız haftalarca kullanılmamış olsa bile rastgele bir dem uyandırılabilir.

* Sizinle olan satıcı-müşteri bağ çerçevesinde dileme ettiğiniz ürünü gönderebilmek karınin kargo şirketleri ile ama adınız-soyadınız ve adresiniz kadar ilgili ferdî verilerinizi paylaşabilmekteyiz.

Verdiğiniz bilgilerin hukuka uygunluğunu ve hamuleümlülüklerinize uyumunuzu, rapor özgürlüğünüz kadar bel kemiği kazanç ve özgürlüklerinizi ve bütün yararı kabil hukuka uygunluk sebeplerini bile dikkate alarak bileğerlendirmekteyiz. Platforma girdiğiniz yekpare ferdî veriler sahih ve aktüel olmalıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “short url shortener Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar